HİZMETLERİMİZ

Dijital dünyanın hayatımızın her alanına büyük yer ettiği günümüzde bu alanda varlık göstermek tüm kuruluşlar için büyük bir önem teşkil ediyor. İnternet dünyasında görünürlük ve trafik ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanması, doğru hedef kitleye ulaşılması ve sadık kullanıcı yaratılması amacıyla yapacağınız tüm çalışmalarda yanınızda olmak için varız.

Trio Media, sizin için dijitalin tüm reklam modellerini bir arada kullanarak, en iyi geri dönüşü elde edebileceğiniz reklam hizmetleri sunar. 48 yılı geride bırakan gazetecilik tecrübesini, dijital reklam sektörü tecrübesi ile birleştiren, başarısı ispatlanmış reklam stratejileriyle bir araya getirerek; markaların kısa sürede bilinirliğinin ve satışlarının artması için uğraşır.

Genç ve dinamik ekibimizle dijital dönüşümün her adımını takip ederek sizlere ve şirketinize en doğru çözümleri sunabilmek için çalışıyoruz. Her geçen gün gelişen ve değişen teknolojiyi, yeni reklamcılık akımlarını takip ediyor stratejilerimizi bu akımı arkamıza alarak belirliyor, size özel çözümlerimizle online reklam alanında en doğru adımları atmanıza yardımcı oluyoruz.

Medya Planlama

Racham-out

Medya Planlama

Dijital medya, dijital medya planlama ve satın alma, medya planlama, dijital reklamlar, basın danışmanlığı, PR çalışmaları

Sosyal Medya Yönetimi

extra-malor

Sosyal medya, günümüzde neredeyse tüm internet kullanıcılarının bir şekilde kullandıkları iletişim araçlarının başında gelir. Hatta ciddi bir kitlenin, gazeteler ve diğer haber organlarından daha fazla sosyal medya verilerini takip ettiğini biliriz.

PR Çalışmaları

dolor-sir

Basın Danışmanlığı

Firmalarımıza 48 yıllık gazetecilik tecrübemizle, basın danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

SEO Çalışmaları

lorem-ipsum

Seo kavramı Türkçe olarak arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Seo çalışmaları daha basit tabirde bir web sitesinin arama motorlarındaki performansını arttırma amaçlı müdehaleler olarak açıklanabilir. Burada temel amaç sitenin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak alınan ziyaretçi sayısını arttırmaktır.

Bize Ulaşın

Görüş, öneri ve istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...